Adatvédelem

Euro One Számítástechnikai Zrt. Adatkezelési tájékoztató

Adatkezelők elérhetőségei

Hüvelyes Péter

Adatvédelmi bejelentések felelőse

Huvelyes.Peter@euroone.hu

Sajó Péter

Hálózat üzletágvezető

Sajo.Peter@euroone.hu

Imre Balázs

Műszaki vezető

Imre.Balazs@euroone.hu

Grébel Pál

Logisztika üzletágvezető

Grebel.Pal@euroone.hu

Janka Miklós

HR Partner

Janka.Miklos@euroone.hu

Kucska Máté

Üzletfejlesztési igazgató

Kucska.Mate@euroone.hu

Sutus Dániel

Gazdasági igazgató

Sutus.Daniel@euroone.hu

Németh Gábor

Kereskedelmi igazgató

Nemeth.Gabor@euroone.hu

Grébel Pál

Beszerzési vezető

Grebel.Pal@euroone.hu

Szabó Márta

Fejlesztési igazgató

Szabo.Marta@euroone.hu

Rostás Krisztina

Operativ igazgató

Rostas.Krisztina@euroone.hu

Ontkó Ferenc

Szerviz vezető

Ontko.Ferenc@euroone.hu

Previák Zoltán

Presales vezető

Previak.Zoltan@euroone.hu

Folberth Attila

Üzemeltetési vezető

Folberth.Attila@euroone.hu

Molnár Róbert

TBT előírás szerinti Biztonsági felelős

Molnar.Robert@euroone.hu

Az Adatkezelő központi telephelye:
1145 Budapest, Újvilág u. 50-52.